Kruszarka do lodu 4ICE+ - Sklep, specyfikacja, cena, opinie

Kruszarka do lodu to urządzenie doskonale sprawdzające się do przygotowywania koktajli, mrożonych deserów oraz drinków. Sprzęt nadaje się także do atrakcyjnej prezentacji dań oraz owoców czy do chłodzenia napojów. To praktyczne i funkcjonalne akcesorium, które warto mieć na wyposażeniu swojej kuchni, by w razie potrzeby, móc przy jego pomocy rozkruszyć lód. Urządzenie szczególnie sprawdzi się w okresie letnim, kiedy niejednokrotnie przychodzi ochota do wypicia mrożonej kawy, zimnego soku bądź wody z lodem.
Kruszarka do lodu 4ICE+

Kruszarka do lodu 4ICE+ - gdzie kupić?

Planując zakup kruszarki do lodu warto skorzystać z oferty sklepu internetowego gastrosklep.pl można zaopatrzyć się w wysokogatunkowe urządzenie, wykonane z najlepszej klasy materiałów. Co więcej, w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań każda osoba może skonsultować się z pracownikami sklepu w celu uzyskania wszelkich niezbędnych do podjęcia optymalnej decyzji informacji. Pracownicy posłużą fachowym doradztwem i przekażą istotne wskazówki, co z pewnością przełoży się na większe zadowolenie z transakcji.

4ICE+ Kruszarka - specyfikacja

Dostępna w na stronie gastrosklep.pl kruszarka do lodu 4ICE posiada wyjmowany pojemnik zbiorczy, a także cztery nóżki z przyssawkami. Wymiary urządzenia wynoszą 172 × 290 × 460 mm, natomiast moc przyłączeniowa to 0,08 kW. Częstotliwość sprzętu plasuje się na poziomie 50 Hz, a napięcie wynosi 230 V. Co więcej, kruszarka do lodu wyposażona została w dwa wyłączniki bezpieczeństwa, a do jej wyprodukowania użyto stali szlachetniej oraz tworzywa sztucznego. To wyjątkowo wytrzymałe materiały, dzięki którym urządzenie zachowa swoją sprawność przez długi czas.

Kruszarka do lodu (4ICE+) - cena

Znajdująca się w gamie produktów gastrosklep.pl kruszarka do lodu wyróżnia się korzystnym poziomem ceny, w którego ustalaniu wzięto pod uwagę oczekiwania klientów. Wchodząc na stronę gastrosklep.pl można zapoznać się ze szczegółowym cennikiem urządzenia, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktować z pracownikami sklepu. Koszt kruszarki jest całkowicie stosowny do jej jakości, co zwiększa opłacalność podjętej inwestycji i dodatkowo zachęca do bliższego zapoznania się z ofertą sklepu.

Kruszarka do lodu 4ICE+- opinie zadowolonych klientów

Bardzo dobry wybór. Od dawna rozważałam zakup kruszarki do lodu, jednak nigdy nie mogłam zdecydować się na wybór konkretnej. Na szczęście z polecenia koleżanki trafiłam na ofertę gastrosklep.pl, w której znalazłam urządzenie odpowiadające moim potrzebom.

Angelika

Świetna kruszarka do lodu 4ICE, która spełnia moje oczekiwania. Urządzenie ma odpowiednią moc, wystarczającą do skruszenia lodu na desery, drinki oraz do soków. Jestem z niego mega zadowolona i polecam każdemu! Wysoka jakość za przystępną cenę czyni kruszarkę wspaniałym wyborem na lata.

Sonia

Kruszarkę do lodu dostałam od mamy na urodziny. Wiedziała, ze od dawna przymierzałam się do zakupu urządzenia i w końcu sama postanowiła zrobić mi niespodziankę. Lepiej wybrać nie mogła, dobra jakość, staranne wykonanie i odpowiednia moc.

Marzena

Jestem zachwycony nową kruszarką do lodu. Urządzenie działa bez żadnego zarzutu, jest funkcjonalne, a moja żona uważa, że dokonałem atrakcyjnego wizualnie wyboru. Naprawdę solidny sprzęt, który szybko i sprawnie kruszy lód. Decyzję podjąłem po zapoznaniu się z jego parametrami i wiem, ze była ona strzałem w 10.

Mirosław